Ωρολόγιο Πρόγραμμα Εαρινού Εξαμήνου

Σημειώσεις:

  1. Η έναρξη των μαθημάτων θα γίνεται κατά 15 λεπτά αργότερα και η λήξη κατά 15 λεπτά νωρίτερα προκειμένου να εξασφαλισθεί ο επαρκής αερισμός και καθαρισμός των αιθουσών διδασκαλίας.
  2. Το ωρολόγιο πρόγραμμα δύναται να τροποποιηθεί.

 

Β’ Εξάμηνο

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08.00-09.00   ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΔΕΞΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΟΛΟΓΙΑ (Ε) ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

ΑΡΧΕΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ
(Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ Κ7.104

 

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ (Ε) ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΧΕΣ ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑΣ
(Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ)
ΛΙΟΛΙΟΣ Κ7.104
09.00-10.00 ΕΠΙΔΗΜΙΟΛΟΓΙΑ
(Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ)
ΚΥΡΚΟΥ Κ16.205
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >>
10.00-11.00 >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ (Θ) ΣΑΡΕΛΑ Κ7.104 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Α’ ΒΟΗΘΕΙΕΣ- ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΓΟΝΤΟΣ ΣΤΗ Μ/Γ (Θ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ7.107
11.00-12.00 ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΔΕΞΙΟΤΗΤΕΣ
ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΟΛΟΓΙΑ (Θ)
ΠΑΛΑΣΚΑ Κ16.205
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >>
12.00-13.00 >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΟΓΚΟΛΟΓΙΑ (Θ) ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ – ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Α’ ΒΟΗΘΕΙΕΣ- ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΓΟΝΤΟΣ ΣΤΗ Μ/Γ (Ε) Α’ΟΜΑΔΑ, Β’ΟΜΑΔΑ, Γ’ΟΜΑΔΑ
13.00-14.00 >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Α’ ΒΟΗΘΕΙΕΣ- ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΓΟΝΤΟΣ ΣΤΗ Μ/Γ (Ε) Δ’ΟΜΑΔΑ, Ε’ΟΜΑΔΑ
14.00-15.00 ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ (Θ)
ΔΕΛΤΣΙΔΟΥ-ΚΥΡΚΟΥ
Κ7.104
       
15.00-16.00 >>   ΝΕΟΓΝΟΛΟΓΙΑ
(Θ) ΣΙΔΕΡΗ Κ7.107
   
16.00-17.00 >>   >>   Υπεύθυνη Ωρολογίου Προγράμματος:
Ηλιάδου Μ.
17.00-18.00          
18.00-19.00          
19.00-20.00          
20.00-21.00          

Δ’ Εξάμηνο

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08.00-09.00 ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ- ΕΙΔΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ (Θ)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Κ7.104
  ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΚΥΗΣΗΣ (Ε)
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
ΑΓΩΓΗ ΠΡΟΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΗ Μ/Γ (Θ) ΒΙΒΙΛΑΚΗ Κ7.104 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΛΟΧΕΙΑΣ (Ε) ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
09.00-10.00 >>   ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
10.00-11.00 >>   ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ- ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (Θ) ΒΙΒΙΛΑΚΗ Κ7.104 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
11.00-12.00 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ
ΛΟΧΕΙΑΣ (Θ)
ΔΑΓΛΑ Κ7.104
  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
12.00-13.00 >>   ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΚΥΗΣΗΣ (Θ)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ7.104
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
13.00-14.00 >>     >>  
14.00-15.00 ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ (Θ)
ΓΟΥΡΟΥΝΤΗ- ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ
Κ7.107
    >>  
15.00-16.00 >> ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ
ΤΗΣΕΡΕΥΝΑΣ (Θ)
ΔΕΛΤΣΙΔΟΥ Κ7.104
    Υπεύθυνη Ωρολογίου Προγράμματος:
Ηλιάδου Μ.
16.00-17.00   >>      
17.00-18.00          
18.00-19.00          
19.00-20.00          
20.00-21.00          

ΣΤ’ Εξάμηνο

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08.00-09.00 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΥΚ (Ε) ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΥΚ (ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΠΡΑΞΗΣ) Κ7.106/ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΝΕΟΓΝΟΥ ΣΤΗ ΜΕΝΝ (ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΠΡΑΞΗΣ) Κ7.108   ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΝΕΟΓΝΟΥ ΣΤΗ ΜΕΝΝ (Ε) ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ(Θ) ΣΑΡΕΛΛΑ Κ3.004
09.00-10.00 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >> ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΓΕΝΝΗΤΙΚΕΣ ΛΟΙΜΩΞΕΙΣ (Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ)
ΝΑΝΟΥ Κ7.107
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >>
10.00-11.00 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ   >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΝΕΟΓΝΟΥ ΣΤΗ ΜΕΝΝ (Θ) ΝΑΝΟΥ Κ7.104
11.00-12.00 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ   ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ (Θ) ΛΥΚΕΡΙΔΟΥ Κ16.214 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >>
12.00-13.00 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ   >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ >>
13.00-14.00 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ   >> ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΓΟΝΕΑ-ΒΡΕΦΟΥΣ (Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΔΑΓΛΑ Κ7.107

ΕΝΔΟΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΒΙΑ (Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ16.205

14.00-15.00   ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΕΜΒΡΥΟΥ (Θ) ΓΟΥΡΟΥΝΤΗ Κ7.107 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΥΚ (ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΠΡΑΞΗΣ) Κ7.106/ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΝΕΟΓΝΟΥ ΣΤΗ ΜΕΝΝ (ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΠΡΑΞΗΣ) Κ7.108   >>
15.00-16.00   >> >>    
16.00-17.00   ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΥΚ (ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΠΡΑΞΗΣ) Κ7.106/ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΝΕΟΓΝΟΥ ΣΤΗ ΜΕΝΝ (ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΠΡΑΞΗΣ) Κ7.108 >>    
17.00-18.00   >> >>   ΜΕΘΟΔΟΙ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ- ΒΙΟΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ
(Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΜΠΕΡΣΙΜΗΣ Κ7.107
18.00-19.00   >> ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ ΠΥΕΛΙΚΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ (Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΔΕΛΤΣΙΔΟΥ-ΚΥΡΚΟΥ Κ7.104   >>
19.00-20.00   >> >>   Υπεύθυνη Ωρολογίου Προγράμματος:
Ηλιάδου Μ.
20.00-21.00          

Η’ Εξάμηνο

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08.00-09.00          
09.00-10.00          
10.00-11.00          
11.00-12.00          
12.00-13.00 ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Θ)
ΓΟΥΡΟΥΝΤΗ Κ7.107
  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΥΓΕΙΑΣ (Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Κ7.107    
13.00-14.00 >>   >>    
14.00-15.00 ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑ
(Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ16.102
       
15.00-16.00 >> ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΘ
(Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΗΛΙΑΔΟΥ Κ16.214
     
16.00-17.00 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ
(Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ Κ5.104
>>      
17.00-18.00 >> ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
(Θ/ΕΠΙΛΟΓΗΣ) ΠΕΙΤΣΙΔΗΣ Κ7.104
    Υπεύθυνη Ωρολογίου Προγράμματος:
Ηλιάδου Μ.
18.00-19.00   >>      
19.00-20.00          
20.00-21.00